Referencje

Profesjonalizm, rzetelność i terminowość to cechy, które wyróżniają Biuro Rachunkowe FINANSE. Obsługa księgowa prowadzona jest z należytą starannością i w stosownych terminach. Z całym przekonaniem rekomenduję Biuro Księgowe FINANSE jako godnego zaufania partnera.

Józef Kuraszyński
TRANS-EXPRES

Biuro Rachunkowe Mgr. Zuzanna Miśkiewicz, Bodzanów 433, 32-020 Wieliczka, współpracuje z nami od 2011 r. i świadczy dla nas kompleksową obsługę z zakresu rachunkowości i księgowości. Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością i profesjonalnie, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Zlecenie są realizowane rzetelnie i terminowo. Biuro reprezentuje nas także we wszelkich formalnościach związanych z Urzędem Skarbowym i ZUS.
Pracownicy Biura odznaczają się wysokimi kompetencjami, dużym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, a także wysokim poziomem kultury osobistej, odpowiadając na nasze często nagłe potrzeby.
Każdemu życzymy tak profesjonalnego partnera jakim jest Biuro Rachunkowe Mgr. Zuzanna Miśkiewicz. Usługi Biura Rachunkowego są godne polecenia innym podmiotom gospodarczym.

Tomasz Iwański
Prezes Zarządu Cool – Service Sp. z o.o.

Jest nam niezwykle miło zarekomendować Biuro rachunkowe FINANSE jako firmę wysoko wyspecjalizowaną w usługach księgowych i kadrowych.
Biuro Rachunkowe FINANSE Zuzanna Miśkiewicz jest firmą solidną i kompetentną, wywiązującą się z zawartych umów i zawsze służącą pomocą w rozwiązywaniu problemów księgowych i finansowych.
KFachowe doradztwo i wysoka jakość świadczonych usług Biura Rachunkowego FINANSE pozwoliło nam skoncentrować się na rozwoju naszej firmy.

Za zarząd Stowarzyszenia Szkoła Futbolu Staniątki
Kierownik ds. sportu - Turecki Krzysztof

Z usług Biura Rachunkowego FINANSE korzystam od kilku lat. Współpraca układa się bardzo dobrze, usługi są wykonywane terminowo i rzetelnie. Z pełnym przekonaniem rekomenduję firmę FINANSE jako solidnego partnera.

Rafał Raźmierczak
ALEX

Biuro Rachunkowe Finanse jest synonimem rzetelnej i sprawnej obsługi księgowej. Ogromna wiedza i doświadczenie kadry dają gwarancje, że cała dokumentacja prowadzona jest w pełni profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Zaletą biura jest także miła obsługa oraz oczywiście konkurencyjne ceny.

Advert Art, Agencja SEO.