O firmie

Zuzanna Miśkiewicz

Świadomi tego jak skomplikowane mogą być sprawy rachunkowe i finansowe, wspieramy Państwa w ich rozwiązywaniu i proponujemy najkorzystniejsze oraz najbardziej zoptymalizowane, pod kątem finansowym, rozwiązania. Główną zasadą jaką przyjęliśmy we współpracy jest partnerstwo w interesach, a sukces Klienta jest naszym priorytetem.

Świadczymy w pełnym zakresie usługi księgowe zarówno dla podmiotów gospodarczych, rozpoczynających swoją działalność, jak również dla firm już działających o różnorodnych formach i zakresie działalności. Prowadzimy księgowość małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem, zmianą formy prawnej i profilu działalności gospodarczej. Reprezentujemy naszych Klientów w Urzędzie Skarbowym oraz w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Biuro rachunkowe FINANSE działa na podstawie certyfikatu Ministra Finansów. Gwarancją bezpieczeństwa proponowanych przez nas usług jest posiadane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo – księgowymi.

Właścicielka biura posiada wiedzę teoretyczną popartą wieloletnią praktyką w obsłudze finansowo- księgowej oraz kadrowej albowiem pomaga i wspiera działania przedsiębiorstw w tym zakresie już od wielu lat.
Legitymuje się certyfikatem Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze 23542/2008. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie zdobyte na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie – kierunek “Rachunkowość".

Dzięki współpracy z naszym biurem uzyskacie Państwo redukcję kosztów, oszczędność czasu, pewność terminowej realizacji zleceń.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego oraz z promocjami, jakie dla Państwa przygotowaliśmy.


Zapraszam do współpracy
Zuzanna Miśkiewicz - właściciel